Dönemsel Personel Outsourcing ve Esnek Çalışma

Prizma HR, her sektörde dönemsel olarak ortaya çıkan çalışan ihtiyacını karşılayarak firmanıza çözüm ortaklığı yapmaktadır. Firmanızın mevsimsel veya geçici olarak artan iş gücü ihtiyacını dönemsel personel tedariği hizmeti ile karşılamaktadır.

Ne Fayda Sağlar? Firmaların bazı dönemlerde iş yükü mevcut personelin karşılayamayacağı biçimde artmaktadır. Ancak bu dönemin geçici olması sürekli personel istihdamı ile çözülmesi firmalara çok büyük maliyetler getirmektedir. Dönemsel Personel Tedariği hizmeti ile bu maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Proje bazlı çalışmalarda alanlarında uzman profesyonellerle çalışabilirsiniz. Belirsiz süreli sözleşmeli çalışanlarınızın yıllık izin sürelerinde, hastalık durumlarında, doğum izinlerinde, askerlik görevi sürelerinde dönemsel personel outsourcing hizmeti alarak iş kaybının önüne geçebilirsiniz. Acil yetişmesi gereken veya beklenmedik dönemsel yoğunluk yaşanan işlerde geçici personel ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 

Genel
“Bordro hesaplama işi artık firmaların iç işi olmaktan çıktı. Her geçen gün daha çok firma bordro hesaplama işini bu konuda uzman outsourcing firmalarına veriyor.
Prizma HR ileri teknoloji, eğitimli personel ve uzun yıllara dayalı tecrübesi ile Türkiye’nin ve dünyanın büyük küçük birçok firmasına bordro hizmeti veriyor….”

Teknoloji
Prizma HR olarak bordro konusunda kullanılabilecek son teknolojileri kullanıyoruz. İş akışlarınızda, raporlamanızda önemli farklılıklar yaratıyoruz.

Gizlilik; artık zor değil!!!
İş huzuru açısından ücret gizliliğinin önemi çok açık. Bordronuzu outsource ederek ücret gizliliğini çok daha kolay sağlayacaksınız.

Bordro Bilgilerinin Gönderimi
Telefon, mail, kurye farketmiyor. Her üç şekilde de aylık bordro bilgilerini bize gönderebilirsiniz.

Maliyet Tasarrufu
Bordronuzu outsource ederek personel, teknoloji, mevzuat takibi, denetim maliyetlerinizde önemli tasarruflar sağlayacaksınız.

Otomatik Banka Talimatları; maaş ödemesi artık çok kolay….
Türkiye’nin önemli tüm bankalarının şablonlarına uygun otomatik talimatlar tarafımızca hazırlanacak. Size düşen sadece maaş ödemesinin son onayını vermek olacak.
Raporlama; sınır tanımıyoruz!!!