Yeniliklerimizden haberdar olmak için hemen BURAYA tıklayarak listemize kayıt olun!

Gizli Müşteri çalışmaları, birçok sektörden, farklı ölçeklerdeki firmaların müşterilerine sunmuş olduğu her türlü hizmet ve kalite standartlarının kontrol edilmesi, elde edilen ham verilerin anlık ve ileriye dönük kullanılabilir sayısal verilere dönüştürülmesine dayanan çalışma projeleridir. Gizli Müşteri Projelerinin uygulaması sizlerle yapılacak birebir görüşmeler sonucunda talepleriniz doğrultusunda şekillenmektedir.

Görüşmeler sırasında;
• İhtiyaçlarınız belirlenir,
• Hedef Kitleniz belirlenir,
• İhtiyaçlarınız doğrultusunda Gizli Müşteri ziyaretleri sırasında kontrol edilmesi gerekilen kriterler GMT
tarafından önerilir ve beklentilerinizle birlikte revize edilir,
• Denetleme kriterlerinin ağırlık puanlamaları belirlenir,
• Denetlenecek noktalar ve tarih aralıkları belirlenir,
• Ziyaretler sırasında eğer uygulanacaksa Gizli Müşteri Senaryoları belirlenir.

Tüm Türkiye çapında hizmet veren Gizli Müşteri’lerimiz arasından firmanın müşteri kitlesine en uygun kişiler seçilir ve gerekli bilgilendirmeler bölge müdürlerimiz vasıtasıyla kendilerine sunulur.İlgili tarihlerde, belirlenen kriterler doğrultusunda Gizli Müşterilerimiz hizmet verdiğiniz noktaları normal bir müşteri gibi ziyaret eder, alışveriş yapar ve senaryoları uygular.

Ziyaret tamamlandıktan sonra sizler için özel olarak hazırlanmış denetleme raporunu ve 360 derece ziyaret hikayesini gözlemleri doğrultusunda objektif bir bakış açısıyla doldurur ve tarafımıza online sistemimiz vasıtasıyla ulaştırır.