CENGİZ İMECİ

1989-2011 yılları arasında 20 yılı aşkın bir süre Ulusal ve Uluslararası şirketlerde Personel Şefi, İnsan Kaynakları Müdürü, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Koordinatörlüğü gibi görevleri yaptıktan sonra 2011 yılında Sosyal Güvenlik ve İş Mevzuatı alanında danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. Aynı zamanda Prizma-HR Yönetim Hizmetleri firmasının kurucu ortağı olarak İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Kurumsal Danışmanlık, Bordro Danışmanlığı, Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitim faaliyetleri alanlarında çalışmalarını yürütmektedir. Danışmanlık hizmetlerin yanısıra Sosyal Güvenlik, İş Mevzuatı, Bordrolama, İş Sağlığı ve güvenliği alanlarında eğitimler vermektedir.

GILLES CHAMAH

Boğaziçi Üniversitesi Biyoloji mezunu olan Gilles Chamah sırasıyla Carrefour Satın Alma Yöneticisi, Metro France Satın Alma Yöneticisi , Kraft Food Kıdemli Kilit Müşteri Yöneticisi, Sütaş Kilit Müşteri Yöneticisi olarak çalışmıştır. Son Olarak Koç Holding şirketi olan Algoritma Medikal ‘de COO olarak çalışmaktadır. Prizma-HR aracılığıyla deneyimlerini paylaşmaktadır

HALİT BAGIRICI

ADVANCED MASTER TRANİER

1973 yılında İstanbul’da doğan eğitmenimiz  lise ögrenimini KABATAŞ ERKEK LİSESİ’nde tamamlayarak Üniversite eğitimine Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat fakültesinde Kimya Bölümüyle başlayıp, Kocaeli Universitesinde Fen-edebiyat fakültesinde   Matematik  bölümünü bitirmiştir.Halen GYTE  de işletme üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

Eğitmenimiz toplumsal  hayata  yönelik çalışmaların önemine  inandığından birey toplum ilişkilerin incelemek üzere halen tüm ögrencilerine ve insanlıga örnek olması sebebiyle  sosyoloji de  arastırmaları mevcuttur.Bu güne  kadar 3000 saati aşkın kişişsel gelişim alanında Doug Wead,SkipRoss,Jim Dornan,John Maxwell,Dennis Brodux,Tony Robbnis  gibi  birçokeğitmenden eğitim almış olant eğitmenimiz,

SABANCI ÜNİVERSİTESİ,MARMARA UNİVERSİTESİ ,ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ,BOYDAK HOLDİNG ,GYTE,ŞİŞLİ GENÇLİK MECLİSİ V.S  birçok yerde eğitim vermiştir.

EĞİTMENİMİZİN VERDİĞİ EĞİTİMLERİ

Nlp Diploma

Nlp Pratisyen

NLP Master Pratisyen

NLP TRANİER

NLP İlkeleri ile Satış,

Beden Dili ve Kişisel İmaj,Etkin Yöneticilik ve Liderlik,Sunum Teknikleri,

Eğiticinin Eğitimi,

İletişim ve Motivasyon,ZamanYönetimi

İnsanları Tanıma Sanatı

Yönetici Koçluğu

Kobi Koçluğu

Satış Koçluğu

Öğrenci Koçluğu