2022 Yılı Bordro Parametreleri ile İleri Bordrolama Eğitimi

Son düzenlemelere göre düzenlediğimiz bordrolama eğitimimiz için kayıtlar başlamıştır.

Fuar alanı iş güvenliği denetimleri

Fuar alanı iş güvenliği denetimleri

Fuar alanları iş güvenliği denetim portalına dekoratör olarak firmanızı kayıt yapmak için giriş yapınız.

fuar alanları iş güvenliği denetimi

fuar alanı iş güvenliği denetimi

Prizma HSE Global Risk Solutions, fuar alanları, etkinlikler, spor ve eğlence endüstrisi için sağlık, güvenlik, yangın ve güvenlik konularında denetim, uzman danışmanlık ve eğitim çözümleri sunmaktadır. İlk aşama basit teknik çözümlerden, yönetim seviyesindeki kriz yönetimine kadar geniş bir yelpazedeki faaliyetleri kapsamaktadır.

Ayrıca, İstanbul’da yer alan İş Sağlığı ve Güvenliği merkezimizde her sektörde ayrı ayrı uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile işletmelere aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız;

İş Sağlığı
İş Güvenliği
İş Güvenliği Eğitimleri
İş Hijyeni
Sağlık eğitimleri
İşe giriş muayeneleri,
Risk analizi
Acil durum planı
Sivil savunma planı
İlkyardım eğitimleri
Hijyen Eğitimleri
Mesleki Eğitimler
9001, 45001, 14001 Kalite Yönetim Sistemi
İş Hukuku Danışmanlığı
Sosyal Güvenlik Danışmanlığı
g-Guide Kılavuzu

Fuar ve etkinlik kurulum ve sökümlerinde g-Guide kılavuzuna göre Organizatör Fuarlarında Sağlık ve Güvenlikle ilgili küresel standartlara göre fuar denetimi ve kontrolü hizmet vermekteyiz. Fuarlarda iş güvenliği denetimlerinde g-Guide kurallarına göre uluslararası standartlarda fuar iş güvenliği denetimleri yapmaktayız.

g-Guide, sergi ve konferanslarda sağlık ve güvenlik standartlarını geliştirmeye adamış küresel portföylere sahip bir dizi önde gelen etkinlik organizatörü arasındaki işbirlikçi bir girişimdir.

Kılavuzun kendisi, güvenli bir olay oluşturmak ve çalıştırmak için gerekli temel standartları basit bir biçimde ortaya koymakta ve bir dizi yabancı dile çevrilmiştir. Evrensel olarak uygulanacak şekilde tasarlanmıştır İlke, ülke veya mekanın bu standartları uyguladığı yüksek standartlar belirlediği ilkedir. Standartların net olmadığı veya kabul edilemez ölçüde düşük olduğu durumlarda, g-Guide standartları uygulanmalıdır. g-Guide, yükü serbesttir ve herhangi bir üyelik kısıtlaması olmaksızın herkese açıktır.

Güvenlik Danışmanlığı ve Danışmanlığı

Fuar Kurulum ve söküm işlemleri dahil etkinliklerde tecrübeli İş Güvenliği uzmanlarımız, etkinliğinizdeki İş Güvenliği kurallarını sağlamak, iş kazası vakası yaşanmaması için etkili denetim ve planlama yapmak, güvenlik, gıda hijyeni, yangın ve risk değerlendirmelerinin her alanında size rehberlik etmeye ve birlikte çalışmaya hazırdır. Etkinlik planını, yangın planını ve risk değerlendirmelerini, acil durum ve tahliye planlarını gözden geçirebiliriz . Gerekirse, etkinliğinizin ihtiyaçlarını, Uluslararası standartlar çerçevesinde Güvenlik ve Sağlık’ı düzenleyen ilgili yasaları karşılamanız için planlarınızı derlemek için sizinle birlikte çalışabiliriz. Ayrıca g-Guide Organizatör Fuarlarında Sağlık ve Güvenlikle ilgili Küresel standartları, Spor Sahalarında Güvenlik Kılavuzu, Etkinlik Güvenliği Rehberi, İyi Uygulama Güvenliği Kılavuzu, açık hava etkinlikleri ve mekanları için Yangın Güvenliği Risk Değerlendirmeleri başlıklı kılavuzları da takip ederek global seviyede hizmet veriyoruz.

Acil Durum Planlaması ve Kriz Yönetimi

Mevcut Planlarınızın Gözden Geçirilmesini Ve Derlenmesini Veya Etkinliğinize Uygun Bir Plan Oluşturmak, Riski Değerlendirmek Ve Olası Sonuçları En Aza indirmek için Sizinle Birlikte Çalışmaktayız.

admin

Yorumlar kapalı.