Fuar Hostes / Model / Tercüman Temini
Fuar Stand Modeli Standınızda tanıtmak istediğiniz veya dikkat çekici ürününlerinizin en iyi şekilde tanıtılmasını sağlar. Boy ve fizik yönününden görsellik sağlar ve standınıza olan ilgiyi arttırır. Fuar Tercüman Tercüman Hosteslerimiz, gelen konukları karşılama ve müşteri kaydından sorumlu olup, yabancı konuklarınız ile sizler arasında etkili iletişim kurmanızda destek verir. Ajansımız bünyesinde üniversite öğrencileri ve yeminli tercümanlardan oluşan; İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca, İtalyanca , İspanyolca, Farsça, Çince, Yabancı dili ana dil seviyesinde konuşabilen ve ana dili olan tercüman hosteslerimiz; fuarlar, seminerler ve çeşitli organizasyonlarda görev alan, tecrübeli tercüman kadrosu bulunmaktadır.

Tüyap, CNR, İFM, İstanbul Fuar Merkezi, Antalya, İzmir, Mersin, Ankara, Bursa illerinde fuar hostes ve tercüman talepleriniz için 0 549 299 03 34 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Açılış Organizasyonları
Biliyoruz ki günümüz de bir çok açılışlar, özel geceler, davetler ve çeşitli organizasyonlar gerçekleşiyor. IMC Fuar Ajans ve Fuar Hizmetleri olarak, sizlere misafirlerinizi daha iyi şekilde karşılama ve memnuniyet imkanı sunuyoruz. Güleryüzlü, disiplinli bir o kadar da şık olan geniş hostes kadromuz ile, sizleri özel günlerinizde de yalnız bırakmıyoruz. Fuar sektöründe yıllara dayanan başarımızı, açılış ve davet organizasyonları ile devam ettiriyoruz.

Reklam – Tanıtımı
Pazarlama iletişimi öğeleri içinde üzerinde en çok konuşulan ve belki de kendisinden en çok şey beklenen reklamdır. Reklam gerek üreticiler gerekse de tüketiciler için önemli bir unsur haline gelmiştir. Reklamın bu kadar önem kazanması ve günlük hayatın içine bu kadar girmesi farklı açılardan bir çok tanımının yapılmasına imkan sağlamıştır. İletişim açısından: Bir işin, bir fikrin, bir ürün veya hizmetin para karşılığında, kitle iletişim araçlarının denetiminin kullanılmasıyla, önceden belirlenen hedef kitlede istenen yönde tutum ve davranış sağlama faaliyetleridir.

Catering Hizmetleri
Davet ve organizasyonların catering ihtiyaçlarını profesyonellikle yönetebilecek ekibimizle birlikte, hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için titizlikle çalışıyoruz. İşimize verdiğimiz önem, bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yöneltmiştir. İnsan sağlığına verdiğimiz öncelik, ürünlerimizin hazırlanış aşamasından taşıma ve sunuş aşamasına değin hijyeni hep ön planda tutmamızı sağlamaktadır. Tıpkı evde hazırlanan bir yemeğe gösterilen özen gibi, biz de hazırladığımız tüm yiyeceklere aynı özeni göstermekteyiz.

Fuar Catering Hizmeti
Neden fuar catering firmaları ile çalışmalıyız? Biliyoruz ki, kurumsal firmalar için zaman çok önemli. Fuar alanında misafirleriniz ve anlaşma yaptığınız müşterileriniz için fuar ikram hizmeti sunmaktasınız. Bu yüzden çok önemli olan Hazır Fuar Catering Paketi alarak, firmanız için hem zamandan tassarruf etmiş hemde müşteri memnuniyetini sağlamış olacaksınız. Firmanız için uygun olan Fuar – Catering Menüleri ile konuklarınızı daha güzel ağırlayabileyeceksiniz.

Moda Organizasyonları
Çocuk Model Fuar Modeli Houte Couture Modeli Koreografik Defile Modeli Mayo ve İç Giyim Modeli Prova Modeli Top Model Ürün Tanıtım ve Lansman Modeli Yabancı Mode Çocuk Fotomodel Temini Klip Oyuncusu Mayo Fotomodeli Mayo ve İç Giyim Fotomodeli Reklam Fotomodeli Sunucu Tv ve Sinema Oyuncusu Yabancı Fotomodel Temini Sanatçı Temini.

Organizasyon
Anlam olarak düzenlemek, kurmak, örgütlemek fiillerini temsil eden organizasyon; hizmet edilenlerin bir adım önünde olmayı gerektiren bir yaşam felsefesidir. Bunun için gerekli olan tek hedef yaratıcı tasarımlar olmalıdır. Bu felsefe 2 kişilik bir yıldönümü kutlamasından 1000 kişilik şirket açılışı arasında bir fark gözetmez. Bütün bu detaylarla biz uğraşalım, size günün keyfini sürmek kalsın.

Kurumsal Hizmetler
Uzman ekibimiz ile birlikte kurumsal stratejilere uygun olarak organizasyon ve toplantıların çözüm odaklı sonuçlanması adına siz değerli müşterilerimizle karşılıklı görüşmeler neticesinde hizmet veriyoruz.

Ürün Tanıtım Hostesi
Piyasaya yeni çıkarmış olduğunuz yada yeterince ilgi görmeyen ürünlerinizi, halka ulaştırabilmeyi hedeflemiş olabilirsiniz.

Tüm hostes talepleriniz için;

Tüyap,
CNR,
İFM,
İstanbul Fuar Merkezi, Antalya, İzmir, Mersin, Ankara, Bursa illerinde fuar hostes ve tercüman talepleriniz için 0 549 299 03 34 numaradan iletişime geçebilirsiniz.