Yeniliklerimizden haberdar olmak için hemen BURAYA tıklayarak listemize kayıt olun!

12
Eki

0

Bordrolama Danışmanlığı

Bordrolama Danışmanlığı

Teknolojinin her alanda kullanıldığı günümüzde bordrolama işlerinin yürütülmesi artık manuel olmaktan çıkıp uzman firmaların yaptığı bir işlem haline gelmiştir. Bordro yönetiminde profesyonel ekibi ile sektörün en kaliteli hizmetini sunan firmamız, bordro hazırlama süreçlerine hakim tecrübeli ekibi ile her zaman ilk tercihler arasında yer almaktadır.

Bordro Danışmanlık Hizmeti

Donanım ve sistem oluşturma sürecinde firmaların maliyetlerini düşüren ve İnsan kaynakları, personel, idari işler birimlerinin asli görevlerine odaklanmasını sağlayan bordro danışmanlığı, ücret ve ücretlendirme gibi hassas bir konuda riskleri sıfırlamanın yanında firmaların zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Profesyonel özlük ve bordro uzmanları ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile firmalara özel bordro danışmanlık hizmetini en etkili şekilde sunmaktadır. İş Kanunu ve Sosyal Sigortalar Kanunu gereği her bir müşterisine kaliteli bir bordro servis hizmeti sunmakta, web tabanlı bordro yönetim yazılımları ile bordro yönetimine 7/24 internet üzerinden ulaşılmasını sağlamaktadır.

Bordrolama Hizmetleri

Firmamızın müşterilerine sunduğu Bordrolama hizmetleri her bir firmanın ihtiyaçlarına cevap veren kalite ve gizlilikte olup İş Kanunu ve Sosyal Sigortalar Kanununa uygundur.

Çalışan personel ücret bütçesinin hazırlanmasında
Personel ücret detaylı raporların düzenlenmesine
Personel ücret bordroların hesaplanması, hazırlanması ve basımında
SGK bildirgelerinin düzenlenmesi ve kuruma bildirilmesinde
İş-kur belgelerinin hazırlanmasında ve yine kuruma bildirilmesinde
İşe giriş çıkış işlemlerinin yürütülmesinde, tazminatların hesaplanması ve ibranamelerin düzenlenmesinde uzman kadrosu ile firmaların iş yükünü ortadan kaldırmaktadır. Böylece tüm bu işler için firmaların personel çalıştırmasına gerek kalmamakta, hem daha hızlı hem de hatasız bir bordrolama yapılmaktadır. Detaylı ve karşılaştırmalı raporlama sayesinde yönetsel kararlar çok daha sağlıklı alınmakta, insan kaynakları sadece işine adapte olarak bordrolama gibi zorlu bir süreci takip etmek zorunda kalmadan çalışmaktadır.

Bordrolama Süreçleri

Her bir firmanın çalışan sayısı farklıdır. Çalışan personelin bilgi girişinin yapılması bordrolama sürecinin ilk adımıdır.
Personel özlük dosyalarının hazırlanmasında ve muhafazasında firmamız profesyonel bordrolama hizmeti ile kanuni esaslara uygun bir çalışma yapmaktadır.
Firmalara ait aylık ücret bordrolarının firma verilerine uygun olarak hazırlanmasında, ödenek, kesinti, sigorta, vergi ve net ücretlerin hesaplamasında güncel mevzuata uygun bir çalışma yapmaktadır.
Puantaj girişi, yıllık izin, prim ve eksik gün gibi konuların takibi ve kayıt altına alınması bordro süreçlerindendir.
Her bir firmanın maliyet merkezlerine uygun olarak dağıtılan aylık bordro giderleri ve muhasebe kayıtları hazırlanır.
İşe giriş sigorta bilgileri veya işten çıkış ücret hesaplamaları yapılır.
Tazminat ve diğer ücret hesaplamaları yapılarak IK onayı ile bankaya iletilir.
İş akdi sona eren personele verilecek olan belgeler düzenlenir.
Gelir vergisi beyannameleri ve SGK bildirgeleri hazırlanarak tahakkukları alınır.

Bordro şirketi

Her sektörden müşterilerine bordro yönetimi konusunda profesyonel çözümler sunan firmamız, bordro hazırlama sürecinde tecrübeli ekibi ile her bir firmanın ihtiyacına uygun bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Bordro ve özlük hesaplamalarında teknik bordrolama hizmeti ile standardizasyonu sağlamakta, sekretarya işlerini ortadan kaldırarak vizite kağıdı alımından personel için gerekli evrak taleplerinin karşılanmasına kadar her detayı çözüme kavuşturmaktadır. Yasal süreçlere hakim ekibimiz, hızlı çözümler üreterek firmalara tam bir destek sunmaktadır.

Bordro ve personel giriş-çıkışlarının dijital ortamda şirket kullanımına açılması, bordro hesaplaması, izin takibi, performans pirimi, tazminat hesaplaması, özlük bilgileri ve daha birçok bordro sürecinde teknik bordrolama hizmeti ile firmamız aradığınız bordro şirketidir. Teknik bordrolama hizmeti mevzuat kuralları çerçevesinde tüm bordorlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi olup firmamızın yıllardır verdiği bir hizmettir.

Neden Teknik Bordrolama?

Bir firma için bordrolama işlemleri büyük bir gizlilik içinde yürütülür. Mevuzatın ve yasal yükümlülüklerin yakından takip edilmesi çok önemlidir. Bilgi gizliliği, bordrolama maliyetlerinin minimize edilmesi ve güvenilirlik bakımından teknik bordrolama tercih edilmekte, güçlü referanslara sahip firmamız tarafından teknik bordrolama hizmeti uzman ekibi ile en etkili şekilde verilmektedir.

Bordrolama firması

Şirketler adına bordrolama işlemlerini yaparak onları büyük bir yükten kurtaran firmamız, işe girişten çıkışa kadar olan sürecin her bir adımında gizlilik ve güven çerçevesinde firmaların yanındadır. Her aşamada hazırlanan ve çalışan personele ve resmi kurumlara verilmesi gereken belgelerin internet ortamından temin edildiği bir sistemle kırtasiye ve bordrolama personeli bulundurma maliyetinden kurtaran teknik bordrolama hizmeti alarak maliyetlerinizi minimize edebilir, profesyonel bir danışmanlık hizmeti alarak sadece işinize odaklanabilirsiniz. Ücretlerin hesaplanmasından tazminat hesabına, sigorta primi hesabından tüm yasal raporlara kadar her bir belgenin hazırlanmasında sıfır hata ile bir hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Bordrolama işlemleri büyük firmalar için ciddi bir maliyet, iş gücü ve zaman kaybıdır. Orta ölçekli firmalar içinse bordrolama için çalışan personelin daha doğru bir alanda kullanılmasını engeller. Riskleri ve iş yükünü minimize ederken zamandan ve paradan kazandıran firmamız, mevzuata uygun verdiği bordrolama danışmanlık hizmeti ile sektörün lider firmasıdır. Bordro hazırlama, banka ödemeleri, prim ve avans takibi, işe giriş çıkış ve İŞKUR işlemleri, personele bordrosunun iletilmesi ve daha birçok bordrolama işleminde danışmanlık yapmakta, yasal yükümlülükleri bilen ve değişiklikleri yakından takip eden ekibi ile en güncel ve en doğru hizmeti sunarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Türkiye’nin her yerine hizmet sunan firmamızın bordrolama hizmetlerinden faydalanmak için 7/24 firmamızı arayabilir, tüm beklentilere cevap veren profesyonel bir bordrolama hizmetini en ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz. İster yeni bir şirket kurun ister halihazırdaki şirketiniz için başvurun, firmanıza özel bordrolama danışmanlık hizmetinden memnun kalacak, profesyonel bir çözüm ortağı ile çalışmanın keyfini yaşayacaksınız. Sadece işinize odaklanmak, bordrolama gibi zorlu bir işlemi uzmanına yaptırarak geleceğinizle ilgili planlara odaklanmak için doğru adrestesiniz.