Yeniliklerimizden haberdar olmak için hemen BURAYA tıklayarak listemize kayıt olun!

18
Tem

0

Fuar Stand Hostesi Tanıtım Mankeni Hizmeti

Hostes ve Model Temini
Tanıtım Hostesi ve Hostes Ajansı , Fuar,tanıtım ve açılışlarda en büyük yardımcınız, firma temsilciniz hatta satışlarınıza destekçiniz host, Hostes ve Mankenlerdir. Hostes temini konusunda sayısız firmaya hizmet vermiş kuruluşumuz talebinize uygun prezantabl, eğitimli ve kurumunuz yapısına uygun personel temini konusunda son derece titizdir.

Fuar ve etkinlikleriniz için ihtiyacınız olan fuar hostesi,tercüman hostesi ve stand mankenleri için geniş kadromuzla hizmetinizdeyiz. Siz de alanında tecrübeli bir ajansla çalışmak ve müşterilerinize etkili sunum yapmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Prizma HR olarak kaliteli, hızlı ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile 2009 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Prizma HR olarak Fuar Hostesi, Kongre, Toplantı Part Time Ekip Kurulumu, Host, Hostes Temini, Dönemsel İnsan Kaynağı, Fuar Tanıtım Hizmetleri, Stand Hostesi, LCV ve Data Girişi Hizmetleri, Data Oluşturma ve Kontrol Aramaları, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Ofis içi Destek Personeller, Satış Destek ve Pazarlama Personelleri, Standlı ve Standsız Tanıtım Aktivitesi, Vestiyer Hizmeti, Stand Tasarım ve Uygulama, Catering Hizmetleri, Bordrolama ve Danışmanlık Hizmetleri vermekteyiz.

Bu kapsamda alanının en tecrübeli ve donanımlı ekibiyle çalışan ajansımız hizmet kalitesi konusunda fark yaratmayı ilke edinmiştir. Sizleri de fuar, kongre, toplantı, organizasyon, tanıtım, etkinlik ve benzeri tüm çalışmalarda bu kaliteli hizmeti alan firmalar arasında görmek isteriz.

Firmanızın veya ürünlerinizin tanıtımı amaçlı yapılan organizasyonlarda ve fuar alanlarında ürün tanıtımı yapmak için önceden bilgilendirilen ve sahip oldukları bu bilgilerle kullanıcıların sorularını cevaplayan fuar hostes organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

Tanıtımı,açılış,lansman, mode katalog çekimleri ve fuar organizasyonlarının söz konusu olduğu durumlarda prezantable,hoş,düzgün fiziğe sahip mankenlerimiz ile estetik ve hoş bir tanıtım sağlayabilir ve daha dikkat çekici bir etki bırakabilirsiniz.

Şirketlerinizin tanıtımı ve yeni ürün ve markalarınızın lansmanlarında , sizin adınıza reklamınızı yapacak stand hosteslerimiz ile hizmetinizdeyiz. Stand hosteslerimiz genellikle yarı-zamanlı olarak çalışan ek gelir etme amacında olan öğrencilerden oluşmaktadır.

İstanbul Fuar Merkezi, İFM, Yeşilköy CNR Fuar Merkezi, Tüyap Fuar Merkezi, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi, Haliç Kongre Merkezi, Antalya Anfaş, Samsun Tüyap, İzmir Fuarı, Konya Fuarı, Mersin, Ankara, Bursa Kitap Fuarı gibi br çok fuar merkezinde sizlere en kaliteli hizmeti sunarak hosteslerimiz ile firmanıza değer katıyoruz.