Personel Özlük ve Bordro Uygulamaları Eğitimi

Haliç Üniversitesi işbirliği ile Personel Özlük ve Bordro Uygulamaları Eğitimi yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi Başlıyor Ağustos 2019 (IPC ve TURKAK Onaylı)

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi Başlıyor Ağustos 2019 (IPC ve TURKAK Onaylı)

baş denetçi eğitimi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimleri sayesinde, uluslararası kabul gören en iyi uygulama tekniklerini öğrenecek ve KYS ile uyumlu bir şekilde etkin bir tetkik gerçekleştirebilmek üzere gereken tecrübeyi kazanabileceksiniz. Bu eğitimler sayesinde mevcut tetkik tecrübenizi ISO 9001:2015’e emin bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ayrıca standartla ilgili en son değişiklikler hakkındaki bilgilerinizi pekiştirebilir ve işinizde sürekli iyileştirmeye katkı sağlayabilirsiniz.

Bu eğitimler sayesinde etkili bir KYS tetkiki uygulamak için, ISO 9001:2015 ve ISO 19011 “Yönetim Sistemi Tetkik Rehberi” ile bağlantılı temel gereklilikleri kavrayabilirsiniz.

Adım – adım yaklaşımını kullanarak, tetkik sürecinin başından takibe kadar, rehberlik almış olursunuz. 4 gün içinde, bir yönetim sistemi tetkiki yönetebilmek için gereken tecrübe ve bilgilere sahip olursunuz. ISO 9001:2015 KYS tetkikinin amacını ve 3. Taraf belgelendirmenin faydasını anlatabilecek kadar bilgi edinirsiniz. Ayrıca, kuruluşunuzun tamamının performansını etkileyecek olan ve uygunluk sağlayan bir KYS tetkiki yapabilmek için gerekli planlama, gerçekleştirme ve takip etme tecrübesini de kazanmış olursunuz.

Kayıt için arayınız.
Ağustos 2019 tarihinde açılacak sınıfları öğrenmek için arayınız.
0 216 573 67 81
info@prizma-hr.com

admin

Yorumlar kapalı.